iTunes - Miro Zbirka Spotify
Dvojalbum Miro
Dvojalbum Miro Dvojalbum Miro

Happy Birthday

Happy Birthday

Přesně rok po famózním narozeninovém koncertu Mira Žbirky nazvaném Happy Birthday z pražské O2 areny (8.11.2012) vychází na DVD jeho stejnojmenný záznam, který nasnímaly kamery České televize.

Koncert s výjimečnou atmosférou, který namístě vidělo na deset tisíc diváků, si budete tak moci v klidu domova znovu vychutnat.

Připomeňme jen, že na zmiňovaný koncert si Miro Žbirka přizval například Laca Lučeniče, jenž s ním vystoupil v úvodní části koncertu, ve které Žbirka zahrál se svojí kapelou. Pomyslný předěl koncertu byl křest jeho unikátního CD boxu obsahujícího všechny alba, které dosud vydal. V druhé části zazpíval za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc s dirigentem Adrianem Kokošem. V průběhu koncertu zazněly největší hity Možno sa ti zdá, 22 dní, Biely kvet, Jesenná láska, Zažni, Atlantida, Mám rád, ale i písně od Beatles All You Need Is Love a Hey Jude.

Na bonusovém DVD naleznete 25 největších hitů od sedmdesátých let až po současnost, které v archivu České televize vybral Miro Žbirka sám.

Disk 1: záznam z koncertu v pražské O2 areně z 8.11.2012, stopáž: 84 minut

Disk 2: 25 největších hitů, stopáž: 79 minut
Dievčatá / Biely kvet / Atlantída / 22 dní / Ticho / Pozri / Tvár / S tebou je kříž / Ticho - Mesačny svit - S tebou je kríž / Slávou opitý / Kup mi knihu / Katka / Možno sa ti zdá / Leň s ňou / Adriana / Medley (smes) / Lets Make a Summer / Mayday / Myslím, že ti rozumiem / Mám rád / Co bolí to prebolí / Cesta zakázanou rychlosťou / Daj mi / Tento song / Tadam dam si dám

'13

Happy Birthday

vydal:
Česká televize
Český Slavík MATTONI
podpořte Mekyho zasláním SMS ve tvaru:
kategorie zpěváci
SLAVIK 9 ZBIRKA MIRO
kategorie slavíci bez hranic
SK 9 ZBIRKA MIRO
na číslo
900 06 06
nebo hlasujte přes internet zde